CORDYCEPS KÁVA

Kód: 68
€13,90
Na externom sklade

Káva vitality a energie. Dodá organizmu všetko, čo potrebuje v extrémnych a stresových situáciách, stimuluje duševné a fyzické funkcie tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavnou výhodou Cordyceps kávy je jej zdravotný prínos v podobe obsiahnutého biomedicínkeho extraktu huby Cordyceps. V súčasnosti sa na trhu nachádzajú rôzne značky Cordyceps kávy, pričom ich výrobcovia používajú prášok zo sušenej huby Cordyceps a deklarujú jeho vysoký obsah. Treba si uvedomiť, že účinky prášku a extraktu nie sú rovnaké. Originál Cordyceps káva obsahuje biomedicínsky extrakt z huby Cordyceps (2% obsahu), ktorý je 20-krát koncentrovanejší ako prášok zo sušenej huby Cordyceps. Tento extrakt je európskeho pôvodu, má vysoký obsah polysacharidov a priaznivo vplýva na imunitu a výrazne zvyšuje aktivitu a vitalitu.

Aktívna huba na zvýšenie výkonnosti

Huba Cordyceps – (lat. Cordyceps sinesis) je vzácnym druhom huby, označovaná ako “zázračná huba”. Je veľmi populárna vďaka svojej efektívnosti a absencii vedľajších účinkov. Vyskytuje sa vo vysokých nadmorských výškach čínskych horských masívov. V tradičnej čínskej medicíne je Cordyceps sinensis pre svoje širokospektrálne účinky používaný už viac ako 4000 rokov. Huba Cordyceps obsahuje mnoho minerálov a vitamínov. Túto “zázračnú hubu” už po stáročia používajú v ľudovom liečiteľstve na:

• podporu obranyschopnosti
• zvýšenie fyzickej, mentálnej a sexuálnej aktivity
• pri dýchacích ťažkostiach

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a kávoviny
Zloženie: čierna instantná káva, koncentrovaný extrakt huby Cordyceps
Balenie: 90g (30 sáčkov x 3g)