Káva a kávoviny

8 položiek celkom
Multipack kava
HEALTHY KÁVA MULTIPACK
Na externom sklade
€7,90

Malé, darčekové balenie zdravých a chutný káv Labesi. Tri druhy káv v jednom balení ideálne aj ako testovacia vzorka.

Kód: 80
Coffee Feel Up
Akcia
FEEL UP KÁVA
NA externom sklade
€12,90

Energetický kávový booster, ktorý nakopne Organické zloženie prírodných energetizujúcich extraktov Ginkgo biloba, Cordyceps sinensis a peruánskej rastliny Maca.

Kód: 50
Kolagenova kava
Akcia
KOLAGÉNOVÁ KÁVA
Na externom sklade
€12,90

Originálne spojenie lahodnej chuti kávy Arabika a Robusta s 14,3% obsahom bioaktívneho hydrolyzovaného morského kolagénu, ktorý neovplyvňuje chuť kávy a dodá pokožke, vlasom a...

Kód: 71
Reishi kapucino
RED REISHI KAPUČÍNO
Na externom sklade
€12,90

Extra jemná chuť kapučína v spojení s biomedícínskym extraktom huby červená Reishi. Podporovateľ imunity a celkovej vitality.

Kód: 77
Reishi kava
Akcia
RED REISHI KÁVA
Na externom sklade
€12,90

Káva jemnej a lahodnej chuti, bez konzervantov a dochucovadiel, obsahujúca biomedícínsky extrakt huby Reishi. Podporovateľ imunity a celkovej vitality.

Kód: 62
Chaga kava
€13,60

Chaga káva spája lahodnú plnú chuť kávy a priaznivý účinok originálnej sibírskej huby Čaga na žalúdok a tráviaci trakt. Dodá energiu a pohladí žalúdok.

Kód: 65
Kawa MGC
MGC KÁVA
Na externom sklade
€13,60

Spojenie kávy Arabika a Robusta v jedinečnej kombinácií s extraktom Ginkgo Biloba. Káva čistej chuti bez konzervantov a dochucovadiel pre optimalizáciu funkcie...

Kód: 53
Cordyceps kava
CORDYCEPS KÁVA
Na externom sklade
€13,90

Káva vitality a energie. Dodá organizmu všetko, čo potrebuje v extrémnych a stresových situáciách, stimuluje duševné a fyzické funkcie tela.

Kód: 68