KOLAGÉNOVÁ KÁVA

Kód: 71
Akcia
Značka: Natur Medic
€12,90
Na externom sklade

Originálne spojenie lahodnej chuti kávy Arabika a Robusta s 14,3% obsahom bioaktívneho hydrolyzovaného morského kolagénu, ktorý neovplyvňuje chuť kávy a dodá pokožke, vlasom a nechtom správnu pravidelnú výživu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívna aplikácia kolagénu vo forme šálky kávy, ktorá vždy spríjemní deň

Prednosťou Kolagénovej kávy je jej zdravotný prínos v podobe morského kolagénu, ktorý tvorí až 500mg v jednej porcií kávy. Používame certifikovaný bioaktívny hydrolyzovaný morský kolagén s molekulovou hmotnosťou, ktorá nám dovoľuje výbornú rozpustnosť pri príprave kávy a zároveň dodáva káve špecifickú plnú kávovú chuť. Káva aj pre vegetariánov, s príjemnou vôňou, chuťou a jednoduchou a praktickou prípravou. Môžeme povedať, že je to každodenný výživový dodávateľ pre našu vonkajšiu krásu. Nezaberie veľa miesta v kabelke – k dispozícií v práci, na cestách, ale ja na záhrade alebo len tak doma, iba pre mňa a moje voľné chvíle.

Káva pre každú ambicióznu ženu, ktorá jednoducho vie, čo potrebuje

Každá žena v sebe skrýva jedinečnú vnútornú krásu, ktorá ju robí ženou. Vonkajšia krása, aj keď je to pojem určite relatívny, sa vekom viditeľne mení. Dôvodom je starnutie, ktoré sa zatiaľ ešte nikomu nepodarilo zastaviť. Udržať si príjemný a zdravý vzhľad znamená dodávať pravidelne pokožke, vlasom a nechtom výživné látky, ktoré sa postupne vekom strácajú, pretože ľudské telo postupne stráca schopnosť si tieto látky tvoriť. V kolagénovej káve sme skĺbili plnú kávovú chuť jedinečne namiešanej prémiovej kávy s bioaktívnym rybacím hydrolyzovaným kolagénom. Pravidelná šálka kolagénovej kávy znamená pravidelnú dávku kolagénu pre udržanie aj keď relatívnej vonkajšej krásy. Doprajte si aj vy kávu, ktorá vám dodá tu správnu fyzickú a mentálnu energiu.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a kávoviny
Zloženie: 85,7% čierna instantná káva, 14,3% hydrolyzovaný rybací kolagén
Balenie: 105g (30 sáčkov x 3,5g)