MGC KÁVA

Kód: 53
Značka: Natur Medic
€13,60
Na externom sklade

Spojenie kávy Arabika a Robusta v jedinečnej kombinácií s extraktom Ginkgo Biloba. Káva čistej chuti bez konzervantov a dochucovadiel pre optimalizáciu funkcie mozgu, posilnenie pamäte a zvýšenie koncentrácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spojenie kvalitnej kávy s Ginkgo biloba ako efektívny brain support

Memory Ginkgo káva predstavuje kombináciu kávy Arabika a Robusta vs extraktom Ginkgo biloba.  Ginkgo káva je vyrábaná z kvalitných kávových zŕn metódou freeze-drying, tzn. vymrazovaním. Káva je jemná a nedráždi žalúdok, neprekysľuje a nespôsobuje pálenie záhy. Na rozdiel od ostatných instantných káv, táto káva neobsahuje žiadne prídavné látky, dochucovadlá, umelé farbivá, ide o čistú kávu.

MGC káva prináša okrem skvelej chuti a dostatku dennej energie aj zdravotné benefity Ginkga biloby. MGC kávou získate pre organizmus pravidelný prísun vysokokvalitného extraktu Ginkga biloby, čím môžete zlepšiť svoje intelektuálne schopnosti a zároveň zvýšiť svoju mentálnu kondíciu. MGC káva pomáha nielen udržať energiu po celý deň, ale taktiež môže pomôcť zdvihnúť náladu a minimalizovať príznaky depresie.

Kávu oceňujú nielen starší ľudia, ktorí majú problém s pamäťou a prekrvením končatín, ale aj študenti, ktorým môže byť MGC káva účinným pomocníkom pri učení, nakoľko výrazne zlepšuje koncentráciu, sústredenie a celkovú pamäť. Jedna šálka kávy obsahuje 20mg extraktu Ginkgo biloba, pričom max. odporúčaná denná dávka je 100mg. To znamená, že pri 2-4 šálkach tejto kávy denne je zabezpečený jeho optimálny príjem.

  starší ľudia, ktorí majú problémy s pamäťou
  študenti, ktorí potrebujú posilniť koncentráciu a sústredenie
  športovci a fyzicky pracujúci ľudia
  pre osoby, ktoré sú vystavené nadmernej psychickej záťaži


káva je jemná k žalúdku
podpora činnosti mozgu (koncentrácia, pamäť, myslenie)
pri stresových situáciach a pre študentov
bez konzervantov a dochucovadiel
obsahuje minerály a vitamíny
prírodné antioxidanty
nespôsobuje pálenie záhy

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a kávoviny
Príprava: obsah sáčka (3g) vysypte do pohára a zalejte vodou o teplote 90°C
Zloženie: čierna instantná káva, extrakt z Ginkgo biloba
Balenie: 90g (30 sáčkov x 3g)