Racio

22 položiek celkom
Fresh ovocny caj
Novinka
FRESH OVOCNÝ ČAJ
Na externom sklade
€6,90

Prémiový mix ovocia premenený do dokonale chutného sypaného čaju. Čaj čistej chuti bez konzervantov, dochucovadiel, umelých farbív a bez kofeínu.

Kód: 95
Detox zeleny caj
Novinka
DETOX ZELENÝ ČAJ
Na externom sklade
€7,90

Sypaný zelený čaj pre optimalizáciu organizmu pomocou účinnej detoxikácie. Čaj čistej chuti a intenzívnej arómy bez konzervantov, umelých farbív a dochucovadiel.

Kód: 92
Multipack kava
HEALTHY KÁVA MULTIPACK
Na externom sklade
€7,90

Malé, darčekové balenie zdravých a chutný káv Labesi. Tri druhy káv v jednom balení ideálne aj ako testovacia vzorka.

Kód: 80
natierka DiaNella
DIANELLA
Na externom sklade
€8,90

Nátierka aj pre diabetikov bez palmového oleja, umelých farbív a aróm vyrobená z lieskových orechov sladená prírodným brezovým cukrom Xylitolom.

Kód: 101
natierka PeaNutel
PEANUTEL
Na externom sklade
€8,90

Arašidová nátierka s kolagénom vhodná na raňajky, snack či olovrant.  Bez palmového oleja, konzervantov, rafinovaného cukru, umelých farbív a aróm.

Kód: 107
Almondo
ALMONDO
Na externom sklade
€9,90

Mandľová nátierka v kombinácií so srvátkovým proteínom bez bieleho rafinovaného cukru, palmového oleja a bez éčiek. Doprajte si chutnú a zdravú maškrtu bez výčitiek.

Kód: 98
natierka ReishiRella
Akcia
REISHIRELLA
Na externom sklade
€11,90

Jemný lieskový krém dokonalej chuti v kombinácií s koncentrovaným extraktom huby Reishi. Bez bieleho rafinovaného cukru, palmového oleja a bez éčiek. Doprajte si chutnú a zdravú...

Kód: 110
Mlody Jeczmien
Akcia
BIO MLADÝ JAČMEŇ
Na externom sklade
€12,90

100% čistý jemný zelený prášok z výhonkov zeleného jačmeňa, ktorý je vzácny svojim širokospektrálnym pôsobením na organizmus.

Kód: 131
Chlorella 100g
DETOX CHLORELLA
Na externom sklade
€12,90

BIO Chlorella vo forme lisovaných tabliet na podporu trávenia. Čistý prírodný produkt bez farbív, lepku a laktózy.

Kód: 149
Coffee Feel Up
Akcia
FEEL UP KÁVA
NA externom sklade
€12,90

Energetický kávový booster, ktorý nakopne Organické zloženie prírodných energetizujúcich extraktov Ginkgo biloba, Cordyceps sinensis a peruánskej rastliny Maca.

Kód: 50
Chaga oolong caj
CHAGA OOLONG
Na externom sklade
€12,90

Kvalitný sypaný oolong čaj v kombinácií s originál ruskou liečivou hubou Čaga. Čaj čistej chuti a intenzívnej arómy bez konzervantov, umelých farbív a dochucovadiel.

Kód: 89
Kolagenova kava
Akcia
KOLAGÉNOVÁ KÁVA
Na externom sklade
€12,90

Originálne spojenie lahodnej chuti kávy Arabika a Robusta s 14,3% obsahom bioaktívneho hydrolyzovaného morského kolagénu, ktorý neovplyvňuje chuť kávy a dodá pokožke, vlasom a...

Kód: 71
Hore
Ďalšie produkty

Racionálna výživa spočíva v udržiavaní a zlepšovaní celkového zdravia človeka. Ide o vyvážený pomer prísunu energie, stavebných látok (bielkovín, sacharidov, vlákniny, tukov), živín, vitamínov a minerálov pre naše telo. Inými slovami je to zdravá a správna strava.