RED REISHI KAPUČÍNO

Kód: 77
€12,90
Na externom sklade

Extra jemná chuť kapučína v spojení s biomedícínskym extraktom huby červená Reishi. Podporovateľ imunity a celkovej vitality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapučíno alebo jednoducho 4v1, ktoré si vás svojou chuťou jednoznačne získa - nápoj s nízkym obsahom tuku a benefitom huby Reishi

Problém kapučín plných éčiek nás inšpiroval k vytvoreniu originálneho nápoja, ktorý by okrem lahodnej chuti priaznivo ovplyvňoval organizmus. Red Reishi cappuccino predstavuje spojenie sušeného odtučneného mlieka, kvalitnej čiernej instantnej kávy, práškového cukru, dextrózy v kombinácií s biomedicínskym extraktom huby červená Reishi (Ganoderma lucidum), ktorý je 20-krát koncentrovanejší ako prášok zo sušenej huby Reishi. Tento extrakt je európskeho pôvodu, má vysoký obsah polysacharidov a priaznivo vplýva na imunitu a celkové zdravie.

Nápoj pre všetkých, ktorí uprednostňujú kávu v nižšej sile a hľadajú ideálny hot energy drink

Red Reishi kapučíno je ideálny nápoj pre všetkých, ktorí obľubujú mliečne kávové nápoje a dbajú pritom o svoje zdravie. V jednej dávke Red Reishi kapučíno je 1,5g kvalitnej čiernej instantnej kávy, čím je vhodné najmä pre ľudí, ktorí obmedzujú pitie kávy v poobedňajších hodinách. Red Reishi cappuccino je vhodné aj pre športovcov pre dodanie dostatok fyzickej a mentálnej energie.

Huba, ktorá je v Číne a Japonsku predpisovaná lekármi, u nás iba ako doplnok konvenčnej liečby.

Huba Reishi – (lat. Ganoderma lucidum, slovensky Lesklokôrovka obyčajná) je vzácnym druhom huby, označovaná ako huba “večnej mladosti” alebo huba “nesmrteľnosti”. Dorastá do väčších veľkostí, je mäkká, má červené sfarbenie, lesklý povrch a drevnatú textúru. Je veľmi populárna vďaka svojej efektívnosti a absencii vedľajších účinkov. Huba Reishi obsahuje významné zložky ako organické germánium, polysacharidy, triterpenoidy, adenozín, vitamíny a minerálne látky. V Číne túto hubu lekári využívajú pri liečení rôznych ochorení ako rakovina, alergie, astma, cukrovka, anorexia, hypertenzia a iné kardiovaskulárne ťažkosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a kávoviny
Zloženie: odtučnené sušené mlieko, čierna instantná káva, práškový cukor, dextróza, extrakt huby Reishi
Balenie: 360g (30 sáčkov x 12g)