RED REISHI KÁVA

Kód: 62
Akcia
Značka: Natur Medic
€12,90
Na externom sklade

Káva jemnej a lahodnej chuti, bez konzervantov a dochucovadiel, obsahujúca biomedícínsky extrakt huby Reishi. Podporovateľ imunity a celkovej vitality.

bez laktozy_small1_3_small1_bez pridaneho cukru_small

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlhým testovaním sme vytvorili unikátne spojenie čistej kávy s high quality extraktom huby Reishi, čím sme znížili prekyslenie organizmu

Red Reishi káva vzniká mixovaním viacerých druhov káv, ktoré jej dodávajú špecifickú plnú kávovú chuť. Káva je vyrábaná z kvalitných kávových zŕn metódou freeze-drying, tzn. vymrazovaním. Káva je jemná a nedráždi žalúdok, neprekysľuje. Na rozdiel od ostatných instantných káv, táto káva neobsahuje žiadne prídavné látky, dochucovadla, umelé farbivá, ide o čistú kávu.

Hlavnou výhodou RR kávy je jej  zdravotný prínos v podobe obsiahnutého biomedicínkeho extraktu huby červená Reishi. V súčasnosti sa na trhu nachádzajú rôzne značky Reishi kávy, pričom ich výrobcovia používajú prášok zo sušenej huby Reishi a deklarujú jeho vysoký obsah. Treba si uvedomiť, že účinky prášku a extraktu nie sú rovnaké. Originál RR káva obsahuje biomedicínsky extrakt z huby Reishi (2% obsahu), ktorý je 20-krát koncentrovanejší ako prášok zo sušenej huby Reishi. Tento extrakt je európskeho pôvodu, má vysoký obsah polysacharidov a priaznivo vplýva na imunitu a celkové zdravie.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva a kávoviny
Balenie: 90g (30 sáčkov x 3g)
Zloženie: čierna instantná káva, koncentrovaný extrakt huby Reishi