Vítame Vás v našom svete bez cukru!

Náš príbeh

Ako vznikol eshop Jedlom k zdraviu ? 

Elektronický obchod so zdravými potravinami, Jedlom k zdraviu, sme založili za účelom priniesť kvalitný sortiment zdravých potravín a špecializovaných výrobkov na slovenský trh, ktorých je tu nedostatok. Ide najmä o bio, bezlepkové, bezlaktózové a diabetické výrobky. Celý sortiment nájdete na našom eshope.

Náš príbeh sa začal písať 13.10.2020, v čase, keď našej vtedy jedinej dcérke Simonke diagonostikovali "sladký" diabetes mellitus 1. stupňa.
V tom momente sa nám zrútil celý svet a stáli sme pred myšlienkou, čo bude ďalej ? Ako to zvládneme ? AKo sa s tým naučíme žiť ?
AKý bude náš ďalší život ?

V nemocnici sme strávili 14 dní, kde sme sa naučili základy, ktoré musí každý rodič malého diabetika ovládať.
Po príchode domov sa začal náš kolotoč žitia s cukrovkou - pravidelné merania glykémie, váženia jedla a hľadania tých "správnych" potravín, ktoré budú dcérke chutiť a ktoré sa zároveň budú kamarátiť aj s glykémiou.
Bohužiaľ v krátkej dobe sme zistili, že takých potravín nie je na slovenskom trhu dostatok, zvlášť ak chcete občas dopriať vášmu dieťatu alebo sebe malý "prehrešok" vo forme lízatka, čokoládky alebo cukríka..

S myšlienkou pomáhať, nielen svojej dcérke, ale aj iným ľuďom, sme sa spolu s mojou manželkou, rozhodli vytvoriť elektronický obchod, so širokým sortimentom špecializovaných produktov v rôznych cenových hladinách, ktoré Vám predstavujeme na tejto webovej stránke.

Veríme, že na našej stránke nájdete všetko to, čo budete potrebovať - a hlavne, čo Vám bude chutiť :) 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
x