Imunita

Viete, aká je tá najvzácnejšia hodnota? Zdravie. Nie, nie je to žiadne klišé. Byť zdravý znamená byť šťastný. Byť zdravý znamená byť aj slobodný. O zdravie sa však musíme zodpovedne starať, v opačnom prípade si ho môžeme ľahko naštrbiť. Aby sa tak nestalo, zaobstarajte si napríklad naše produkty na podporu imunity.


Imunitný systém človeka je zložitou spleťou v našom organizme, preto vás jeho podrobným popisom trápiť nebudeme. Je však dobré vedieť, že nepretržite kontroluje náš zdravotný stav a chráni nás pred nežiadanými parazitmi, poraneniami či infekciami. Aby sa imunitný systém vždy včas naštartoval a pracoval správne, je dobré mu mierne dopomôcť. Imunitu si môžete posilniť napríklad pravidelným otužovaním – či už v sprche alebo v exteriéri. Otužovanie pomáha k naštartovaniu metabolizmu jednoduchým spôsobom – cievy sa v chlade stiahnu a krv sa správne rozprúdi.
Dobrou voľbou je aj podpora imunitného systému pomocou vitamínov a minerálov. Tie sú vhodné pre deti aj dospelých, takže si ich môže vychutnať celá rodina. Navyše sú zdravé, chutné a široko dostupné. Ak potrebujete svoju „imunitu“ nakopnúť rýchlo, môžete jej dopomôcť aj doplnkami stravy. A aby vám zdravie vydržalo, siahnite najmä po vitamínoch A, B6, C, D, E, železe či zinku.

Najpredávanejšie

Čaj z kvetu ibišteka
Čaj z kvetu ibišteka - 100g
Skladom (4 ks)
5449
 
€4,40
1 položiek celkom
Čaj z kvetu ibišteka
Bez pridaného cukru 100% prírodný produkt
€4,40

Sušený ibištekový kvet sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. Okrem kvalitného zloženia a výbornej chuti má z hľadiska nutričných hodnôt vysoký obsah vitamínu C.  Bez...

5449
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz